Регіональні сайти Люстрації 2.0

Головний люстратор Мін’юсту вже півроку не може пройти люстраційну перевірку

Тетяна Козаченко

Скандальна голова Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко не може пройти Люстраційний перевірку з листопада 2014 року. Про це йдеться в розділі “Очищення влади України” на офіційному сайті Мін’юсту.

Пошукова система видає профіль Тетяни Козаченко в розділі “проходять перевірку”.

При цьому заяву про проходження перевірки сама Козаченко подала ще 3 листопада 2014 року, тобто через тиждень буде рівно пів року, як “головний люстратор” міністерства не може пройти Люстраційну перевірку.

Відповідно до даних сайту, запити із Козаченко були спрямовані в МВС, СБУ та Податкову адміністрацію ще 6 листопада. При цьому в графах “Отримані відповіді” і “Висновок про результат перевірки” на сайті Мін’юсту досі стоять прочерки.

Як повідомляли “Українські Новини”, Міністерство юстиції України не змогло надати відповідь на питання, чи пройшла Люстраційну перевірку директор Департаменту з питань люстрації міністерства Тетяна Козаченко. У відповідь на інформаційний запит, в якому прямо ставилося питання про результати люстраційної перевірки Тетяни Козаченко, керівник апарату Мін’юсту послав журналістів … на сайт міністерства.

Минулого тижня МВС провело обшук у скандальної “начальниці люстрації” Мін’юсту у справі про підробку люстраційного документа.

Українські новини

Залишити відповідь

Top