Регіональні сайти Люстрації 2.0

Головний люстратор України говорив про війну на Сході, нову владу та агітував за свою партію

фото: news.vinnica.ua
фото: news.vinnica.ua

Вчора, 30 липня, разом з членами новоствореної партії «Воля», до Вінниці приїздив Єгор Соболєв. Зустріч проходила на майдані Небесної сотні.

– Треба чесно сказати, що люди, які прийшли до влади після Майдану, не втілюють жодної обіцянки, яку вони давали, – говорив Єгор Соболєв. – Люстраційний комітет було лише проголошено, але реально не утворено. Закон про люстрацію написали, але уряд не підготував його проекту. Всі люди, які служили режиму Януковича, і далі залишились на посадах.

Послухати представників партії «Воля», яка утворилась у червні 2014 року, на площу прийшло близько сотні вінничан.

– Найперше партія була презентована у Києві, зараз ми їздимо по різних містах, там, де відгукнулись активісти, – розповідає Єгор Соболєв. – Ті, хто хоче стати членом партії, повинні пройти спеціальну перевірку, яка повністю відповідає Закону про люстрацію.

Соболєв розповів про програму партії, яка складається з кількох кроків. Серед них очищення влади, запровадження виборів за відкритими списками, перебудова Збройних сил за моделлю Швейцарії.

– Зброя, як і у Швейцарії, має зберігатись у військовозобов’язаних вдома, щоб у випадку вторгнення, ополченці, не чекаючи військкоматів та призову, об’єднувались в партизанські загони і зупиняли регулярну армію, – говорив Соболєв. – Якщо ми підготуємо народне ополчення, жодна армія світу не зможе нас перемогти.

Після виступу вінничани могли задати членам партії «Воля» свої запитання, підійшовши до мікрофону.

Вінницькі новини

Залишити відповідь

Top