Регіональні сайти Люстрації 2.0

Головний податківець взяв собі в радники кума Калєтніка

Романенко

Глава Державної фіскальної служби Роман Насиров призначив своїм радником кума екс-віце-спікера Ради при Вікторі Януковичі – Геннадія Романенка. Про це написала на своїй сторінці у Facebook нардеп від Блоку Петра Порошенка Світлана Заліщук.

“Радником голови Державної фіскальної служби на громадських засадах призначено Геннадія Романенка. Це людина Ігоря Калєтніка – глави митниці при Януковичі та екс-віце-спікера, який став режисером прийняття законів 16 січня. Пан Романенко – друг і кум Калєтніка. Він вже фігурував у корупційних розслідуваннях в 2011 році, коли очолював Київську регіональну митницю”, – написала вона.

Заліщук також оприлюднила наказ про призначення Романенка і закликала главу Держфіскальної служби пояснити це призначення.

приказ дфс

 

“За моєю інформацією, зараз Романенко займається кадровими питаннями. Власне, саме цим він займався в часи Калєтніка. Не думаю, що пан Романенко пройшов би люстрацію, саме тому “суспільні принципи” підійшли більше”, – додала нардеп.

Як повідомляв Кореспондент.net, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 5 травня призначив народного депутата від Блоку Петра Порошенка, голову комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Насирова головою Державної фіскальної служби.

Кореспондент

Залишити відповідь

Top