Регіональні сайти Люстрації 2.0

Гонтарєва і Яресько зібралися рятувати гривню

гривня

Голова НБУ Валерія Гонтарева та міністр фінансів Наталія Яресько проводять прес-конференцію, під час якої повідомлять подробиці майбутніх дій зі стабілізації ситуації на валютному ринку.

Як повідомляє ZN.UA, Президент України Петро Порошенко висловив вимогу, щоб курс гривні стабілізувався на рівні, близькому до закладеного урядом в узгоджені з МВФ зміни до держбюджету – близько 21,7 гривні за долар.

Згідно з повідомленням, про це домовилися за результатами наради у президента за участю глави НБУ, прем’єра та міністра фінансів.

Так, під час наради Порошенко в ультимативній формі зажадав від глави НБУ Валерії Гонтаревої стабілізувати курс на рівні, яким орієнтувався Кабмін при затвердженні змін до держбюджету-2015.

Крім того, під час наради розробили комплекс заходів щодо стабілізації ситуації на валютному ринку України.

Зауважимо, напередодні Нацбанк змушений був вдатися до нових адміністративних обмежень в умовах обвального падіння гривні. Так, з сьогоднішнього дня Нацбанк фактично зупинив міжбанк, заборонивши уповноваженим банкам протягом трьох днів купувати валюту за дорученнями клієнтів.

Прес-конференція повинна була розпочатися о 17.00, однак з певних причин не розпочалася вчасно.

До слова, як повідомляє Остров, близько 300 активістів напередодні зібралися на пікет будівлі Національного банку України з вимогою відставки голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої.

Акція викликана активним ростом курсу долара і нестабільністю фінансової системи.

Перед центральним входом в будівлю активісти також поставили «золотий» сміттєвий бак для народної люстрації глави НБУ. Люди тримають в руках плакати з написами: «НБУ – морг банківської системи», «Гонтарева, Писарук – відставка, суд, в’язниця», «Банду НБУ у відставку», «Зніми уггі – йди додому».

Волинські новини

Залишити відповідь

Top