Регіональні сайти Люстрації 2.0

ГПУ виявила зловживання у МОЗ та вимагає покарання для винних

моз

Генпрокуратура виявила порушення з боку першого заступника міністра охорони здоров’я Олександри Павленко та просить МОЗ до 20 березня притягнути її до дисциплінарної відповідальності.

Про це йдеться у листі на ім’я міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі, підписаному заступником генерального прокурора Олексієм Баганцем, пише Інтерфакс-Україна.

Генпрокуратурою було встановлено, що з моменту призначення (24 грудня 2014 року) Кабміном Павленко на посаду першого заступника міністра аж до 6 березня 2015 року вона була зареєстрована як фізична особа-підприємець з основним видом діяльності в сфері права. Даних про припинення нею діяльності в реєстрі адвокатів немає. А це, як зазначає Генпрокуратура, є порушенням законів про центральні органи виконавчої влади та про адвокатуру.

«Закон про засади запобігання та протидії корупції накладає обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, а також забороняє займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю», – йдеться в листі на ім’я Квіташвілі. – За порушення передбачених обмежень особи притягуються, в тому числі, до дисциплінарної відповідальності. Необхідно здійснити заходи щодо протидії та запобігання корупції. Про вжиті заходи проінформуйте Генеральну прокуратуру до 20 березня 2015 року», – сказано в документі.

За матеріалами Zik

Залишити відповідь

Top