Регіональні сайти Люстрації 2.0

Громадська рада з люстрації оскаржила рішення суду про відмову у звільненні заступника Авакова

Паскал

Громадська рада з питань люстрації при Міністерстві юстиції подала апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду Києва про відмову у звільненні заступника міністра внутрішніх справ Василя Паскала. Про це повідомили УНН у Громадській раді.

“Громадська рада вважає, що постанова Окружного адміністративного суду міста Києва від 27.05.2015 у справі №826/6492/15 є необгрунтованою, вирішеною з порушенням норм матеріального та процесуального права, що відповідно до статті 202 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для її скасування та прийняття нової постанови суду, — йдеться в апеляційній скарзі Ради.

На переконання членів Громадської ради, суд, грунтуючись на невідомій інформації, дійшов висновку, що не підтверджується матеріалами справи та будь-якими доказами.

Нагадаємо, у лютому Громадською радою були направлені судові позови з вимогою визнати протиправною бездіяльність Кабінету міністрів України стосовно невиконання Закону України “Про очищення влади” та неприйняття рішення про звільнення двох заступників Міністра внутрішніх справ: Віталія Сакала та Василя Паскала.

14 квітня суддя Окружного адміністративного суду м. Києва В.І. Келеберда виніс ухвалу стосовно відкриття провадження в адміністративній справі і призначення попереднього судового засідання на 23 квітня. У той же день, після засідання суду, у відставку подав Віталій Сакал. 27 травня під час розгляду справи Василя Паскала по суті колегія суддів відмовила Громадській раді в задоволенні позовних вимог.

Василь Паскал з листопада 2011 року обіймав посаду заступника начальника Департаменту кримінальної міліції МВС України — начальника ГУКР, а з січня 2012 року — начальника Департаменту карного розшуку МВС України.

Окрім того, після розгону студентського Майдану саме на Департамент карного розшуку, головою якого на той момент був Василь Паскал, було покладено завдання забезпечити контроль за організацією та здійсненням оперативного супроводу досудового розслідування в межах кримінального провадження щодо учасників протестів. Іншими словами — займатися переслідуванням євромайданівців.

УНН

Залишити відповідь

Top