Регіональні сайти Люстрації 2.0

Громадські активісти заявляють про масові підкупи з боку Поплавського

Поплавський Михайло

Громадські активісти 101 округу Кіровоградської області оприлюднили заяву про масовий підкуп виборців, що призвело до перемоги у цьому окрузі «співочого ректора» Михайла Поплавського. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

За даними активіста ініціативної групи Руслана Цабенка, штабом цього кандидата було поставлено «план» підкупити 40 тисяч виборців, однак наскільки вдалося його виконати – точні дані відсутні.

«Заяв небагато, лише 8, плюс у Новомиргородському районі – 15. В Ульянівському, Новомиргородському районах були написані заяви, однак ходу справи не було, незважаючи на те, що із заявами подавались і фото- та відеодокази. Зараз покладатися на правоохоронні органи не можемо. Але такого обранця теж бачити не хочемо. Він не буде відображати інтереси нашої громади”, – заявляє Руслан Цабенко.

Що робити далі, активісти не знають. Регіональний координатор Руху «Чесно» Любов Лук’янцева радить «дати хід» люстрації та розслідуванням за поданими заявами, констатуючи – визнати вибори на окрузі недійсними наразі вже не можна, оскільки штаби не фіксували усіх порушень і не складали акти.

Укрінформ

Залишити відповідь

Top