Регіональні сайти Люстрації 2.0

Громадськість вимагає люстрації в концерні РРТ

фото: 112.ua
фото: 112.ua

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання народного депутата Сергія Капліна і зобов’язав Генеральну прокуратуру порушити кримінальне провадження проти прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка за підозрою в отриманні хабара в розмірі $3 млн за призначення Володимира Іщука гендиректором концерну РРТ.

“Я звертався до Генпрокуратури з вимогою відкрити справу і розслідувати корупційний скандал. До мене дійшли факти, що ставленик Яценюка Володимир Іщук отримав свою посаду за 3 млн хабара особисто прем’єру. ГПУ це проігнорувала – тепер суд зобов’язав прокуратуру звернути увагу на це неподобство. Яценюк відповість! Це перший крок, далі ми ще розберемося з антиукраїнською діяльністю самого Іщука на посаді. Він повинен бути покараний за те, що глушить сигнал українського телебачення в прикордонних областях. Зокрема, сприяє трансляції російського телебачення в Одеській та Донецькій”, – заявив Сергій Каплін.

Лідер ГО “Інформаційний Майдан” Павло Білоножко, додав, що організація активно підтримує Сергія Капліна і домагається покарання для гендиректора концерну РРТ (Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення).

“Іщук обов’язково понесе кримінальну відповідальність, незважаючи на спроби всидіти у своєму кріслі. Громадськість не відступить від своїх вимог і буде домагатися свого до кінця: тотальної люстрації в стратегічному концерні РРТ, ув’язнення корупціонерів на чолі з Іщуком, відкритого конкурсу на заміщення посад в керівництві РРТ і негайної реформи на підприємстві для подолання загроз нацбезпеці через діяльність злочинного угруповання на чолі з Іщуком “, – заявив Білоножко.

На переконання Капліна та громадських активістів, нинішній одіозний керівник КРРТ причетний до саботажу поновлення трансляції українських телеканалів на Сході України.

За матеріалами: Українські новини

Залишити відповідь

Top