Регіональні сайти Люстрації 2.0

Харків’яни під будівлею суду вимагали люстрації чиновників

фото: MIGnews.com.ua
фото: MIGnews.com.ua

У середу, 30 липня, навпроти будівлі Дзержинського районного суду в Харкові відбувся пікет, в якому взяли участь активісти організації “Громадська варта”. Близько 20 пікетувальників вийшли до будівлі суду з українськими прапорами і плакатами “Непокаране зло зростає”, “Не маємо права забути”, “Якщо зло не зупинити, воно множиться”.

Як повідомляє кореспондент MIGnews.com.ua, на думку учасників акції, двоє суддів Дзержинського райсуду “працюють на стороні сепаратистів”. Активісти вимагали люстрації посадовців, діяльність яких, “суперечить інтересам України та її громадян”.

Один з активістів пікету від організації “Громадська варта” Тетяна Пасинок, зокрема, підкреслила, що у справі Воржеіновой прокуратура зібрала всі докази. На її думку, харківські суди блокують роботу міліції та прокуратури і дозволяють винним перебувати на волі.

Раніше повідомлялося, що 13 квітня медсестра з Чугуєва Ольга Воржеінова на очах у десятків свідків добивала пораненого активіста Евромайдана на станції метро “Університет”.

Відносно неї було порушено кримінальну справу за ч. 2 статті 296 Кримінального кодексу України (“хуліганство, вчинене групою осіб”). З 18 квітня Воржеінова 2 місяці перебувала під домашнім арештом. Після закінчення терміну арешту, суд прийняв рішення скасувати запобіжний захід.

Минулого тижня Дзержинський районний суд повернув до Харківської прокуратури справу Ольги Воржеіновой з причини неналежного оформлення документів.

Як повідомляв MIGnews.com.ua, досудове розслідування проти мера Харкова Геннадія Кернеса, якого підозрювали в організації викрадення людей під час подій Евромайдана, зупинено.

MIGnews

Залишити відповідь

Top