Регіональні сайти Люстрації 2.0

Харківський губернатор запевнив, що готовий пройти люстрацію

Ігор Райнін

Новопризначений глава Харківської ОДА Ігор Райнін готовий пройти процедуру люстрації, розроблену Харківською громадською люстраційною палатою. Про це він заявив на зустрічі з активістами, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я не лише сам готовий пройти таку люстрацію, але і зацікавлений у тому, щоб її пройшли мої заступники, а також керівники територіальних органів влади і структурних підрозділів Харківської ОДА”, – зазначив Райнін.

У зустрічі взяли участь активісти рухів і організацій “Східна варта”, Харківський громадський форум “Сила людей”, Харківська громадська люстраційна палата, “Східній корпус”, “Громадська Варта”, Автомайдан-Харків, Євромайдан-Харків, “Help army”, “Віче України”, “Вільні люди”, “Єдина родина”, “Асоціація приватних роботодавців”, “Альтернатива”, Харківський кризовий інфоцентр, “Східній фронт”.

Під час зустрічі обговорювалися питання обороноздатності області, пільг сім’ям бійців АТО, розміщення переселенців з Донбасу, кадрової політики і майбутніх виборів до місцевих рад.

“Я справді хочу об’єднати нас усіх. Я можу вам дати гарантії, що буду чесно, правильно і патріотично вести політику Харківської ОДА. У нас будуть робочі тертя, це однозначно, але головне, щоб це були не конфлікти і скандали. Ми з вами продовжимо співпрацювати в робочому режимі. Головне, щоб це було конструктивне спілкування”, – заявив Райнін.

Що стосується взаємин з керівництвом Харкова, Райнін зазначив, що готовий до компромісу “виключно в господарських питаннях”.

Укрінформ

Залишити відповідь

Top