Регіональні сайти Люстрації 2.0

Харківський суд поновив на посаді люстрованого прокурора

Прокуратура

24 листопада, у Харкові було прийнято перше судове рішення про поновлення на посаді працівника прокуратури, звільненого на підставі Закону України “Про очищення влади”. Постанова підлягає негайному виконанню. Це УНН підтвердили у прокуратурі області.

Рішенням суду на роботі був поновлений Володимир Суходубов, який до звільнення займав посаду начальника відділу по роботі з кадрами прокуратури Харківської області.

Також, своїм рішенням суд також зобов’язав прокуратуру відшкодувати В.Суходубову місячну зарплату за вимушений прогул.

Вчора суд оголосив результативну частину свого рішення, правове обґрунтування судового рішення поки невідомо.

Нагадаємо,Генеральний прокурор України Віталій Ярема наголосив, що до Закону “Про очищення влади” необхідно вносити правки та реабілітувати в правах тих, хто не має відношення до репресій та діяльності минулої влади. Генпрокурор вважає, що Закон “Про очищення влади” також порушує конституційні права громадян. Також, Генпрокурор вказав на політичний підтекст закону про люстрацію та незаконність його прийняття.

Верховний суд України прийняв рішення звернутися до Конституційного суду щодо конституційності окремих положень закону “Про очищення влади”.

Раніше вже повідомлялось, що за через суд оскаржують своє звільнення на підставі Закону України “Про очищення влади” прокурори Сумської області Володимир Петров, Львівської області Микола Гошовський, Донецькій області Микола Франтовський один із заступників прокурора Харківської області, 1-й заступник прокурора Тернопільської області Василь Шаравара.

У центральному апараті Генпрокуратури оскаржують своє звільнення перший заступник Генерального прокурора Микола Голомша, заступник начальника управління з розслідування особливо важливих справ, заступник начальника управління кадрів, начальник управління захисту прав і свобод громадян Головного управління за додержанням законів спецпідрозділами та органами по боротьбі з корупцією та злочинністю, заступник начальника відділу участі прокурорів в цивільному судочинстві.

УНН

Залишити відповідь

Top