Регіональні сайти Люстрації 2.0

Кличко каже про люстрацію влади у Києві

фото: Oxlaey.com
фото: Oxlaey.com

Лідером мерських перегонів у Києві є Віталій Кличко, – йдеться в сюжеті телемарафону.ТСН. Віталій Кличко зауважив, що кияни дали йому дуже велику підтримку на виборах і в них є дуже великі очікування того, що у Києві відбудуться реформи, повернуться самоврядування.

Кличко вважає, що слід повернути “Закон про Київ”, обʼєднати посади. Мовляв, що тільки тоді можна буде говорити про зміни у столиці.

“Тільки обʼєднавшись можна отримати результат”, – сказав Кличко.

Він вважає, що барикади у центрі Києва виконали свою функцію, а тому їх потрібно прибрати, щоб показати приклад для Сходу, що потрібно перестати воювати. Кандидат на пост мера столиці переконує, що у його команді не буде старих облич від колишнього мера Леоніда Черновецького.

Кличко вважає, що потрібно провести люстрацію та сформувати команду із фахівців своєї справи із високими моральними якостями. Кличко додав, що свою команду у кріслі мера він презентує уже найближчим часом. Кличко зауважив, що не зрадить киян і залишається лідером політичної сили “УДАР”, хоча здасть депутатський мандат.

Він додав, що парламентські вибори таки відбудуться, аби Україна стала країною, де кожен може сміливо дивитися у завтрашній день. Кличко пообіцяв не залишати киян і виконувати свої обов’язки Кличко пообіцяв не залишати киян і виконувати свої обов’язки Кличко не назвав точної дати початку парламентської кампанії, лише загадково повідомив, що осінь – це чудовий час для цього.

ТСН

Залишити відповідь

Top