Регіональні сайти Люстрації 2.0

Кого люструватимуть на Хмельниччині?

Люстрація

Анонсована минулого тижня Прем’єр-міністром перевірка люстраційного процесу на Хмельниччині цього тижня таки дісталася нашого краю. Комісія Мін’юсту на чолі з начальником люстраційного департаменту перевірила хто із подільських високопосадовців не має права займати своєї посади.

Для люстрації немає причин. Очевидних посадовців, котрі підпадали б під люстрацію, але залишалися б на посадах, на Хмельниччині перевірка не виявила. Все просто. Закон Про очищення влади спрямований на дуже вузьку категорію громадян: кедебістів, комуністів.

А тому у нас все гладко: очільників обласних управлінь держвідомств, голову ОДА та райдержадміністрацій – змінено. Інше питання – кадрові призначення у цих структурах.

Люстрація, скажімо завідувача відділу, не торкнеться. Хоча більше ніж триста тисяч осіб в Україні підлягають люстрації. Втім, всі вони живуть не на Хмельниччині. Та громадськість нашого краю – перша, котра звернулася із проханням перевірки до уряду, чим комісія неабияк втішилася.

Столична комісія перевірку продовжить, до п’ятниці планують зібрати інформацію по всіх районах. Однак, головний їхній меседж чутно вже й зараз: на місцях зі своїми проблемами мають боротися самі містяни, і жоден Київ не допоможе.

Новини Хмельницького

Залишити відповідь

Top