Регіональні сайти Люстрації 2.0

Колектив херсонського заводу вимагає люстрації депутата Вінника та виплати боргів

Іван Вінник

Біля стін парламенту зібрався мітинг проти рейдерського захоплення підприємства народним депутатом, секретарем парламентського комітету з національної безпеки і оборони Іваном Вінником.

Працівники одного з найбільших у Східній Європі газобетонних заводів (ТОВ “Енерджі Продакт”, м Нова Каховка, Херсонська обл.) Вийшли на акцію протесту до Верховної ради України. Учасники мітингу вимагають у екс-директора підприємства і народного депутата від Блоку Петра Порошенка, секретаря парламентського Комітету з національної безпеки і оборони Івана Вінника повернути їм трудові книжки і виплатити борг з заробітної плати в розмірі 1,5 млн грн.

“Ми перестали отримувати зарплату, коли у Вінника почалася передвиборча кампанія. Хоча завод працював. На наші зарплати він купував пайки бабусям, будували дитячі майданчики, на кожному борді його портрет. А ми не могли купити своїм дітьми їжу. У пенсійний фонд не йшли відрахування . По суті, обікрали державу “, – розповів журналістам працівник підприємства Олександр Акулов.

Співробітники заводу стверджують, що зважаючи бездіяльність місцевих чиновників і правоохоронців змушені вийти на акцію протесту і звернутися до Президента Петру Порошенка, спікера парламенту Володимира Гройсмана і голови комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського з вимогою взяти ситуацію під особистий контроль.

З слів учасників акції протесту, нардеп Вінник та його помічник, громадянин Росії Дмитро Васильєв, навмисно довели підприємство до банкрутства, вивели активи на афілійовані структури і залишили працівників без трудових книжок, зарплати за кілька місяців і засобів до існування. Після усунення з керівних посад, Вінник і Васильєв зробили кілька спроб рейдерського захоплення заводу. Мітингувальники вимагали від Президента виключити Вінника з БПП і взяти під контроль 3 кримінальні справи, відкритих за останні 3 роки проти народного депутата.

Українські новини

Залишити відповідь

Top