Регіональні сайти Люстрації 2.0

Корупційні схеми очолив уряд Яценюка

Яценюк

Як відомо, голова Держфінінспекції Микола Гордієнко був відсторонений від діяльності на два тижні, а сьогодні на брифінгу в парламенті він звинуватив уряд у корупції та звернувся до Генпрокуратури для притягнення до відповідальності винних посадових осіб.

Гордієнко звинувачує уряд Яценюка у покриванні злочинів Януковича-Азарова та блокує їх розкриття. Пояснює це тим, що “Укртелеком” досі не повернуто у державну власність, а в ході перевірки приватизації “Укртелекому” “доведено факт невиконання на суму 220 млн грн зобов’язань, що є підставою для негайного скасування договору.

Незважаючи на перешкоди у роботі Держфінінспекції, все-таки ревізійні перевірки у 2014 році були проведені і було встановлено факти збитків на суму більше 7 мільярдів 600 мільйонів гривень, що у 2 рази більше, ніж за звітний період 2013 року.

Виходячи з цих даних, Микола Гордієнко звернувся до Генпрокуратури з вимогою перевірити факти корупції та покарати винних посадових осіб. А на час проведення перевірки відсторонити із займаної посади Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, який перешкоджає роботі Державної фінансової інспекції.

Голова Держфінінспекції також звернувся до Петра Порошенка взяти під контроль цю справу.

За матеріалами Укрінформ

Залишити відповідь

Top