Регіональні сайти Люстрації 2.0

Кузьменко знову порушує закон

Кузьменко Сергій

Майже два тижні тому народний депутат Сергій Кузьменко, який голосував «за» диктаторські закони та «плідно» працював у Верховній раді проти соціальних ініціатив, фактично приступив до виконання обов’язків голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, про що повідомили місцеві ЗМІ.

Вже другого жовтня він підписав розпорядження про свій вступ на посаду. Але і донині він не відмовився від депутатського мандату. Сумісництво заборонено українським законодавством – відповідно до статті 5 Закону України «Про статус народного депутата», парламентар не має права одночасно працювати в Раді і обіймати посаду в уряді, чи у виконавчій владі. В разі призначення народного обранця на іншу роботу, він має написати заяву про складання депутатських повноважень.

Та чомусь Сергій Кузьменко не поспішає складати з себе повноваження народного депутата. Починати роботу на новому місці з такої неприємної ситуації, як сумісництво, для Кузьменка не складає загрози для репутації – вона і так вкрай заплямована.

Залишити відповідь

Top