Регіональні сайти Люстрації 2.0

Квіташвілі повинен виконати закон про люстрацію в МОЗ – Дерев’янко

Квіташвілі

Комітет з питань запобігання та протидії корупції підтримав пропозицію народного депутата (позафракційний), члена партії «Воля» Юрія Дерев’янка рекомендувати міністру охорони здоров’я Олександру Квіташвілі перевірити дотримання закону «Про очищення влади» під час прийняття кадрових питань, повідомляє прес-служба політика.
«Потрібно рекомендувати міністру охорони здоров’я здійснити окрему перевірку щодо дотримання вимог закону України «Про очищення влади», а також заходів з протидії та запобігання корупції при прийнятті кадрових питань», – заявив пан Дерев’янко.

Він також додав, що потрібно приділити велику увагу підбору кадрів, щоб не допустити на керівні посади корупціонерів. «Ми сьогодні, в основному, сконцентрували свою увагу на закупівлі і мало говорили про питання, які стосуються кадрів, які стосуються недопущення посад корупціонерів, які фактично забезпечують ці процеси своєю діяльністю або бездіяльністю», – зазначив депутат.

Як повідомляв НБН, у вівторок, 9 червня, міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі і його перший заступник Олександра Павленко не прийшли на засідання Антикорупційного комітету Верховної Ради, оскільки вони перебувають у відрядженні. Перед депутатами виступив заступник міністра Віктор Шафранський.

НБН

Залишити відповідь

Top