Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люди вимагають відставки кіровоградського губернатора Кузьменка

Кузьменко мітинг

Вчора – регіонал, сьогодні – губернатор?

18 вересня 2014 року кіровоградці пікетувати Адміністрацію Президента з вимогою до Петра Порошенка скасувати указ про призначення кіровоградським губернатором регіонала Сергія Кузьменка. Якщо їхня вимога не буде виконана, вони добиватимуться відставки самого Президента.

Віктор Медвідь, координатор громадської ініціативи «Люстрація 2.0»:

«Президент України всупереч своїм публічним заявам про притягнення до відповідальності депутатів Верховної Ради, які голосували за криваві закони 16 січня 2014 року, через чотири місяці з дня інаугурації Президента 16 вересня 2014 року призначає губернатором Кіровоградської області депутата-регіонала Сергія Кузьменка. Петро Порошенко всім цим не тільки легалізує, а й заохочує діяльність бандитів та зрадників, яка направлена на вбивства українців та обмеження прав та свобод українського народу. Чому таке призначення стало можливим? Можливо тому, що Петро Порошенко, який обіцяв продати, але так поки що так і не продав свій бізнес і має спільні бізнесові інтереси з сім’єю регіоналів Сергія та Анатолія Кузьменків? Крім того, вважаю, що Сергій Кузьменко вніс суттєвий фінансовий внесок у передвиборчу кампанію «Блока Петра Порошенка». Інших логічних пояснень призначення людини, яка організовувала кіровоградський антимайдан і тітушек, які вбивали людей, немає. Слід зазначити, що на даний час у Кіровоградській області проводиться збір підписів за відставку і Сергія Кузьменка, і Петра Порошенка».

Стихійний спротив цьому призначенню розпочався 17 вересня 2014 року на головній площі Кіровограда – площі Героїв Майдану перед будівлею Кіровоградської обласної державної адміністрації. Відбувся багатолюдний мітинг і кіровоградський євромайдан виступив проти губернатора – одного з головних тітушководів місцевого Антимайдану.

У прийнятій на мітингу вимозі до Президента України чітко сказано: «Подібні Ваші дії призводять до підняття хвилі невдоволення в країні та початку збору підписів про Вашу відставку, як зрадника інтересів Майдану та України»

19 вересня 2014 року о 9 годині ранку, зібравшись на головній площі Кіровограда – площі Героїв Майдану, люди зроблять все можливе, щоб регіонал Сергій Кузьменко не сів у губернаторське крісло. На думку багатьох кіровоградців, він має сидіти в зовсім іншому місці і під надійною охороною. Але на це потрібна воля Президента. За її відсутності питання відставки Президента Петра Порошенка буде лише справою часу.

Правдоруб

Залишити відповідь

Top