Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люстрація чекає всіх, хто сприяв диктатурі В.Януковича – П.Петренко

Петренко

Міністр юстиції Павло Петренко у програмі Еспресо.TVповідомив, що у питанні люстрації Україна робить акцент на диктатуру четвертого президента України Віктора Януковича, передає УНН.

За його словами, керівники комуністичної партії і керівників комсомолу потрапили до Закону за наполягання громадськості.

Він нагадав, що країни східної Європи провели усунули від влад представників комуністичного режиму ще в 90-х роках.

“Я б як фахівець сказав, що у питанні люстрації Україна робить акценти на представниках режиму Януковича, які зараз прописані в законі, тому що чи може колишній керівник комсомолу, якому зараз 50-60 років, який не мав відношення до останніх там п’яти років беззаконня при Януковичі претендувати на якусь посаду чи не може, це питання людського диспуту чи суперечки. А чи може, наприклад, Хорошковський, Льовочкін, Бойко, їхні поплічники (Захарченко), чи можуть вони претендувати – точно не можуть. Льовочкін стовідсотково потрапляє під ознаку люстрації і він не має права обіймати протягом десяти років будь-яку державну посаду. Але в нас є інша зараз шпарина – це вибори до парламенту”, – сказав П.Петренко.

УНН

Залишити відповідь

Top