Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люстрація на Кіровоградщині: дійсність чи профанація?

Михайло Коломийчук

29 вересня о Кіровоградському окружному адміністративному суді відбулося слухання справи про незаконне звільнення. Колишній керівник відділу освіти Голованівської райдержадміністрації Михайло Коломійчук подав позов до суду на Голованівському РДА за незаконне звільнення з посади.

Відповідачем на судовому засіданні виступив Ігор Ткаченко, член партії «Свобода», який призначений в квітні цього року головою Голованівської райдержадміністрації. Саме він підписав наказ про звільнення начальника відділу освіти 11 вересня цього року, об’ясняясвоі дії нині модним словом «люстрація».

Коломийчук був звільнений за ст. 41, пункт третій Кодексу України про адміністративні порушення (вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи).

«Я проти того, щоб людина, яка возив педагогів на антимайдан в Київ, підтримував в березні цього року Лозінського на мітингу, голосував за звернення до Януковича про розгін Майдану, очолював таку відповідальну посаду», – пояснив свою позицію новопризначений голова Голованівської райдержадміністрації.

Але у Михайла Коломийчука інший погляд на ситуацію, і звільнення він вважає незаконним.

«Вважаю, що причиною мого звільнення послужила особиста неприязнь Ігоря Сергійовича. По-перше, я не возив педагогів на антимайдан. По-друге, Віктор Лозинський у свій час дуже сильно допомагав нашому району – був щедрим меценатом. Тому, знаючи Віктора Лозінського як людину, яка зробила багато добра для району, я підтримував його в свій час. Як і вдячні йому люди. Так що не бачу в своїх діях нічого аморального », – прокоментував ситуацію Михайло Коломійчук.

На жаль, дане судове засідання не принесло ніяких результатів. Виною тому відсутність доказів і приписаних в судовому порядку документів для розгляду справи. Але Ігор Ткаченко пообіцяв, що на наступне засідання необхідна документація і докази будуть в суді.

На 6 жовтня призначили друге судове засідання, де й має вирішитися справа з Голованівським протистоянням, і, відповідно, спірне питання про те, що зараз відбувається в районі – люстрація або зловживання службовими повноваженнями.

Утренний город

Залишити відповідь

Top