Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люстрація органів влади повинна проходити без порушень прав і свобод – експерт

Люстрація

Необхідно провести обов’язкову люстрацію державних і правоохоронних органів, але не порушуючи права і свободу тих, хто задіяний на цій службі. Про це в ефірі телеканалу БТБ заявив відомий луганський блогер Сергій Іванов. «Ми не плануємо всіх вигнати і набрати нових. Це буде неправильно і це буде обмежувати громадянські права тих людей, які зараз працюють на державній службі і в правоохоронних органах. Ми розробили алгоритм для того, щоб люди проходили певну процедуру і після цього вже йшли працювати. Держава все одно має бути готовою до того, що їй доведеться платити і платити добре тим людям, які працюють на неї, інакше вони будуть красти», – підкреслив Іванов.

Він додав, що Цивільний люстраційний комітет під керівництвом Єгора Соболєва вже розробив відповідний законопроект і подав його у Верховну Раду України.

«Люстрація необхідна як повітря. Не провівши люстрацію, ми втратимо цю країну. Єгор Соболєв, Цивільний люстраційний комітет розробив і подав закон про очищення влади до Верховної Ради. Там є цілий ряд критеріїв, яким повинен відповідати людина при проходженні цієї процедури. В принципі, нічого страшного там немає», – переконаний Іванов.

БТБ

Залишити відповідь

Top