Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люстрація повинна поширюватись тільки на державну машину

Люстрація

Люстрація повинна поширюватися тільки на державну машину – не чіпати лікарів, не чіпати журналістів. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив глава люстраційного комітету України, журналіст, громадський активіст Єгор Соболєв.

По-перше, люди повинні не ображатися, а розуміти, чому відбувається очищення державної машини.

По-друге, голова люстраційного комітету також позначив 4 основних принципи, за якими буде здійснюватися люстрація.

За словами Соболєва, в першу чергу, люстрація торкнеться чиновників, які не можуть пояснити походження свого майна. “Ми пропонуємо в кожному разі створювати спеціальну атестаційну комісію, яка буде говорити, – ми розглядаємо такого чиновника”, – зазначив він.

Другий пункт, за словами Соболєва, – це люди, які в часи Майдану були на посадах начальників і не написали заяви про відставку (до рівня начальника району). “Це не помста, а просто таких людей небезпечно мати у державній владі”, – прокоментував глава люстраційного комітету.

Третій пункт – це люди, які в часи четвертого президента України Віктора Януковича (з 2010 року – по 2014) займали високі посади. “По суті, від керівника міністерства, і вище. До голови Адміністрації. Включаючи самого Януковича”, – прокоментував Соболєв.

Четвертий пункт, зазначає Соболєв, – це люди, які вийшли з КДБ. “Або працювали, або вчилися. Я вважаю, що наша спецслужба досі не наша, що кількість російських агентів перевищує будь-які конспірологічні теорії в рази. Ми це могли побачити, знаєте коли? Під час штурму міліції Горлівки”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу “112 Україна” Соболєв заявляв, що зникнення Януковича не призвело до ліквідації корупційних схем розкрадання бюджету.

112.ua

3 Responses to Люстрація повинна поширюватись тільки на державну машину

 1. Vlad Krukov коментує:
  25.07.2014 о 08:41

  А почему Вы, уважаемый, решили кого люстрировать, а кого нет? Извините, но прочитав эту статью, я пришел в ужас!!!! Почему Вы решили проверять только чиновников, а врачей нет?!!! По какому это алгоритму? Не по объективному точно! Вы знаете сколько врачей погубило жизней, отправила на тот свет,как говорят “по врачебной ошибке”?!!!!!! А самое главное не понесли никакой ответственности! Кто не пытался привлеч врача к ответственности – безрезультатно,потому что у них,как нигде, порука крепкая. А сколько у них земель, аптек….а какие взятки берут. Они уже стали бизнесменами, и совсем потеряли статус настоящего врача. Люстрация врачей!!!!!!!!!!

 2. Vlad Krukov коментує:
  25.07.2014 о 08:57

  А почему нет нотариусов, земельщиков (работников земресурсов), всех глав и замов райсоветов, директоров всех департаментов ОГА?

  • Адміністратор коментує:
   25.07.2014 о 10:21

   Шановний Vlad Krukov, а чому б вам не надіслати нам їхні анкети? Або приєднатися до команди та зробити інформаційні запити, отримати відповідь та обробити її, а потім опублікувати на сайті?

Залишити відповідь

Top