Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люстрація у Генпрокуратурі: першими «на смітник» підуть «пособники режиму Януковича»

фото: Уніан
фото: Уніан

На сьогодні за законом «Про очищення влади» з органів прокуратури вже звільнено близько 200 людей, а до кінця березня має бути звільнено ще, як мінімум, 300 державних службовців. Новину повідомляє «Преса УКраїни» посилаючись на заяву старшого помічника Генерального прокурора України Валерія Карпунцова.

Зараз відомо, що першими у списку ті прокурори, які підтримували обвинувачення в справах проти майданівців, які формували ці справи та які були процесуальними керівниками у справах проти активістів Євромайдану.

«Генеральний прокурор буквально сприйняв новий закон про люстрацію і багатьох працівників відомства звільнив. Відомо, що зараз звільнено із займаних посад близько 200 людей. Люстрація відбувається за графіком затвердженим Кабінетом Міністрів. По графіку, до кінця березня, буде пролюстроване ще 300 осіб», – відзначає Карпунцов.

Раніше зявлялась інформація щодо того, що Генеральна прокуратура має намір звільнити близько 1 000 співробітників у порядку виконання закону «Про очищення влади» (про люстрацію).

Нагадаємо, напередодні редакція «Преси України» повідомляла про те, що у Верховній Раді хочуть піддати люстрації, в першу чергу, самого Генерального прокурора. Відомо,що близько 100 нардепів поставили свої підписи під документом, який ініціювали представники окремих політичних партій у Верховній Раді. Відомо, що для реальної відставки Генпрокурора потрібно зібрати як мінімум 150 підписів. У такому разі висловлена не довіра до Яреми стане реальною підставою для усунення його із займаної посади.

Преса України

Залишити відповідь

Top