Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люстрація в Держприкордонслужбі: звільнено екс-главу відомства і ще 16 офіцерів

прикордонна служба

За законом про люстрацію звільнено 17 представників керівного складу Держприкордонслужби і перевірки продовжуються.

Про це сьогодні заявив перший заступник глави відомства Василь Серватюк на засіданні парламентського комітету з питань боротьби з корупцією, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

«Серед тих 17 офіцерів, які потрапили під закон про люстрацію, колишній голова Держприкордонслужби і його перший заступник. В даний час перевірки тривають. Зокрема, її проходять 219 генералів і офіцерів», – зазначив Серватюк.

Також, за його словами, навесні планується перевірити ще 203 керівників структурних підрозділів Держприкордонслужби, начальників регіональних управлінь і їхніх заступників.

Окрім того, військова прокуратура України підозрює 72 військовослужбовців Держприкордонслужби в сепаратизмі, заявив Серватюк.

«Виявлено 72 військовослужбовців – прихильників сепаратизму, а також дезертирів, про що ми поінформували Службу безпеки, а також Генеральну прокуратуру», – уточнив він.

У свою чергу головний військовий прокурор України Анатолій Матіос підтвердив, що 72-м службовцям Держприкордонслужби оголошено підозру в сепаратизмі, а до суду передано справу стосовно генерал-лейтенанта – директора департаменту матеріального забезпечення відомства. Прокуратура внесла клопотання про позбавлення цієї особи військового звання й матеріальних виплат.

Ракурс

Залишити відповідь

Top