Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люстрація вдарила по цілому ряду керівників держагентств

Люстрація

Кабінет міністрів України своїми розпорядженнями звільнив низку чиновників державних органів влади, включаючи Міністерство охорони здоров’я, Державне агентство по рибним ресурсам, Державне агентство з водних ресурсів, Державне агентство резерву України, Державну інспекцію із захисту прав споживачів, а також керівників державних корпорацій «Укртрансбуд» та « Украгролізинг ». Відповідні рішення оприлюднені на веб-порталі уряду.

Зокрема, в рамках виконання положень Закону про очищення влади (про люстрацію) зі своїх посад звільнено заступника голови Держінспекції із захисту прав споживачів Ольга Соколова, заступник голови Держагентства резерву Сергій Варламов, заступник голови Держагентства водних ресурсів Олексій Чунарьов, повідомляє УНІАН.

За власним бажанням звільнена заступник міністра охорони здоров’я – керівник апарату міністерства Альона Терещенко.

За порушення присяги держслужбовця зі своєї посади звільнений перший заступник глави Держагентства рибного господарства Олег Ніколаєнко.

У зв’язку з ліквідацією агентства з питань туризму і курортів звільнена перший заступник відомства Валентина Гордієнко.

Крім того, Кабмін звільнив главу НАК «Украгролізинг» Олександра Ковальчука у зв’язку з переходом на іншу роботу, а також президента держкомпанії «Укртрансбуд» у зв’язку з доведенням компанії до банкрутства.

Також Кабмін оприлюднив розпорядження про звільнення Зоряна Шкіряка з посади виконуючого обов’язки голови Держслужби з надзвичайних ситуацій і про відставку заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

Фраза

Залишити відповідь

Top