Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люстрацію проходять всі без виключення працівники міліції, – Пустовар

МВС1

Люстрацію проходять всі без виключення працівники міліції. Про це на своїй сторінці Facebook написав начальник УМВС в області Владислав Пустовар.

“Знаю, що людей непокоїть питання, чому й досі працюють працівники міліції, які причетні до затримання громадян під час майданівських подій. Гадаю, що доцільно внести певну ясність.

Всім відомо, що в минулому році вступив в дію Закону України «Про очищення влади». Цей закон передбачає декілька категорій проходження люстрації.

Перший етап – це так звана трудова люстрації, яка була проведена протягом 10 днів з моменту набрання чинності законом і вона стосується тих осіб, які займали найвищі керівні посади (для обласної міліції це – начальник Управління та його заступники).

Другий етап люстрації стосується осіб, які мають відношення до «майданівських справ». Цей етап розпочався в квітні цього року та наразі триває. Відповідно до цього закону складено графік люстраційної перевірки, яка вже проходить у всіх службах та підрозділах міліції області.

Люстрацію проходять всі без виключення працівники міліції. Кожен працівник міліції, який підпадає під дії Закону України «Про очищення влади» буде звільнений з органів внутрішніх справ”, – пише Пустовар.

v4asno

Залишити відповідь

Top