Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люстрацію проводитиме одіозний “діяч” і скандально відомий політичний перебіжчик

Дулеба

У виконавчому апараті обласної ради проведуть перевірку, передбачену Законом “Про очищення влади”. Відповідне розпорядження підписав голова облради Василь Хомінець.

Перевірку планують розпочати 22 червня. Відповідати за неї буде керуючий справами виконавчого апарату Ігор Дулеба.

Нагадаємо, нещодавно Дулебу виключили зі “Свободи”.

Нагадаємо, Обласне бюро партії Тягнибока прийняло рішення про виключення з партії близького до Олексія Кайди депутата міськради та завканцелярією облради Ігоря Дулеби.

Кажуть, що формальною причиною майже одностайного рішення однопартійців стало невідвідування Дулебою сесій міськради. Колеги це розцінили, як нехтування депутатським обов’язком. Цікаво, що у наступні дні окремі інтернет-видання поширили інформацію про те, що депутат сам написав заяву про вихід з партії, але мовляв Тягнибок “проти”. Однак, як стало відомо з конфіденційних джерел, лідер націоналістів останнім часом усунувся від внутрішньопартійних справ і його мало цікавлять інтриги в областях.

Натомість ситуація щодо виключення зі “Свободи” знаного у вузьких колах політичного “флюгера” назрівала давно. “Перший дзвінок” пролунав ще в 2012 році, коли в штабі кандидата в нардепи Головка запідозрили Дулебу у співпраці з кандидатом від Хоптяна луганським банкіром Клименком. У післямайданний період Дулеба “переключився” на інших фаворитів. На останніх виборах він “мігрував” між штабами Порошенка і Ляшка, принагідно “забивши” на вибори свого благодійника Олексія Кайди, який у підсумку програв. Але вже тоді спритний “флюгер” зробив ставку на майбутню нову владу – тандем Заставного-Барни.

Власне, у політичних колах кажуть, що справжньою причиною рішення про виключення Дулеби зі “Свободи” стала підозри та політичні ревнощі теперішніх партійних босів Стаюри, Сиротюка та Бицюри щодо співпраці однопартійця з БПП. І це у той час, коли адміністрація Барни наполегливо “виштовхує” з посади заступника голови ОДА Леоніда Бицюру.

Тернопільський тиждень

Залишити відповідь

Top