Регіональні сайти Люстрації 2.0

Майдан поставив Президентові вимоги

Люстрація

У неділю, 22 червня, Центральна рада сотень Майдану оголосила вимоги до президента України Петра Порошенка під час проведення Народного віче на Майдані Незалежності в Києві.

«Просимо забезпечити перемогу у війні і встановлення миру на всій території України. Необхідно відновити повний контроль над кордонами України, а також розробити план розвитку держави на основі загальнолюдських цінностей та побудувати нову систему управління державою. Вимагаємо провести люстрацію в самому широкому сенсі слова, в тому числі партій і громадських організацій, усунути від влади різні банди, олігархічні угруповання і клани. Наприклад, такий одіозний клан, як клан братів Литвинів», – йдеться у списку вимог.

Центральна рада сотень Майдану просить дати оцінку діям, спрямованим проти держави і народу, і здійснити справедливе покарання винних.

«Потрібно відновити духовну, правову та економічну основу держави. Відновити обороноздатність і безпеку держави. Вимагаємо відновити справжню історію України-Русі і донести її до всіх народів світу. Забезпечити стійкий розвиток країни, її економіки і забезпечити справедливий розподіл праці і діяльності. Також забезпечити дієву і повноцінну систему контролю над владою з боку громадянського суспільства», – вимагає Майдан.

Крім того, Центральна рада сотень Майдану вимагає взяти під особистий контроль повну зміну керівництва силового блоку, перекриття кордонів на сході і Придністров’ї, відновити керованість і координацію Збройних сил України.

У політичній сфері сотні Майдану вимагають від президента про призначення позачергових парламентських виборів за новим законом, за відкритими виборчими списками.

Як повідомляв НБН, президент України Петро Порошенко в неділю, 22 червня, зустрівся з активістами Майдану та представниками громадських організацій. У ході зустрічі президент зазначив, що головне – довіра.

НБН

Залишити відповідь

Top