Регіональні сайти Люстрації 2.0

Майданівці чекають на розгін та обурені відсутністю люстрації

фото: Marco Fieber
фото: Marco Fieber

Як дізналися журналісти з своїх джерел, на зачистку Майдану навряд чи випустять колишній “Беркут” – насамперед через небажання самих бійців вплутуватися в нові політичні ігри. Швидше за все, цим займуться нові міліцейські спецнази, що формують з колишніх активістів революції.

Наприклад, відданий Авакову батальйон “Київ 1” або “Азов”, який вже вступав з нинішніми протестантами в конфлікти.

У самому серці Києва залишилося пару десятків наметів, а раніше було більше сотні. Хоча як і раніше досить людно, правда, людей у камуфляжі небагато.

Пройшовши кілька рядів, нарешті знаходимо самооборонівців. Сівши за дерев’яним столиком, мужики закурюють сигарети одну за одною.

Один з чоловіків підірвалися зі стільця і мало не впав, похитнувшись.

“Зараз я вам розповім, журналісти, зараз тільки підійду” … – в обличчя вдарила потужна струмінь перегару. Ми злегка занервували – не хотілося потрапити під роздачу. Але активіста підхопили товариші і вивели за периметр наметів “.

“Не лякай журналістів, вони наші гості!” – Відчитав забіяку свідомий чоловік

Як з’ясувалося, до нашого приходу жителі наметового містечка вже знали про заяву Яреми, тому сказати їм було що.

“Що нам цей Ярема? Хто він нам? Він для нас взагалі не авторитет. Це що виходить, до влади нові олігархи прийшли завдяки Майдану, а тепер ми, значить, їм не потрібні? Нічого не вийде! Ми Януковича вигнали і їх виженемо. звідси нікуди не підемо, у нас свої вимоги до влади і будемо стояти, поки їх не виконають”, – почав міркувати один з активістів, закурюючи чергову сигарету.

“Люди? Звичайно, підтримають, от як побачать, що нас тут вбивають, так і підніметься галас. Нас, може, зараз не так багато. Але! Буквально півгодини тому телефонували наші командири, сказали, що повертатимуться з зони АТО на Майдан. у них немає бажання там сидіти, знаючи, що своїх вбивають. Тим більше більшість у Нацгвардії неофіційно, якщо уб’ють – звання героїв не дадуть. Так що залишаться військові там самі без нас воювати, а ми тут з владою повоюємо”.

До розмови підключається ще один активіст, назвавшись Станіславом:

“Саме так, та й взагалі влада виконала наші вимоги? Люстрацію вони провели? Ні! Ми говорили: ніяких олігархів. А що в результаті? Нехай ставлять у парламент вчених, професорів, звичайних людей, вони хоч нас розуміти і чути будуть.” Пише “Комсомольская правда в Украине”, матеріал “Майдан відповів на погрози влади: “Із зони АТО товариші вже їдуть нас захищати”

NewsRU.ua

Залишити відповідь

Top