Регіональні сайти Люстрації 2.0

МЗС люструє дипломата – прибічника Януковича

фото: Уніан
фото: Уніан

МЗС відкликає з посади генерального консула України в Барселоні Олександра Хрипунова, скандально відомого у зв’язку з підтримкою “законів 16 січня”.
Про це в коментарі “Європейській правді” заявив спікер МЗС Євген Перебийніс.

“Міністром Павлом Клімкіним прийняте рішення про завершення роботи Олександра Хрипунова на посаді генерального консула України в Барселоні”, – сказав він.

За словами Перебийноса, процедура відкликання з посади вже розпочата. Водночас він зазначив, що процес може зайняти близько місяця. “При завершенні закордонного відрядження проходить певна процедура, зокрема, керівники дипустанов повинні провести ряд прощальних зустрічей. Як правило, це займає нетривалий період, менше місяця”, – пояснив він.

Спікер МЗС додав, що позиція скандального консула вплине на його подальшу кар’єру.

“Як вам відомо, вже ухвалений закон про люстрацію, згідно з яким братиметься до уваги і ця сторона. І тому, як тільки закон набере чинності, через це сито доведеться пройти не лише Хрипунову, а й усім дипломатам”, – заявив Перебийніс.

Нагадаємо, генконсул України в Барселоні Олександр Хрипунов назвав диктаторські закони, ухвалені 16 січня, законами європейського зразка, а також виступав проти Євромайдану.

Укрінформ

Залишити відповідь

Top