Регіональні сайти Люстрації 2.0

На Буковині вимагали люстрації колишніх “регіоналів”

фото: prozahid.com
фото: prozahid.com

У Чернівцях, 25 серпня 2015 року, під стінами обласної державної адміністрації декілька десятків активістів вимагали люстрації чиновників від минулої влади та заборони на вивіз деревини із області.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Напередодні центральні засоби масової інформації поширили заяву нардепа Семена Семенченка, що нібито голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук готує проти мітингувальників сто «тушок». Натомість голова облдержадміністрації вийшов до учасників акції сам та отримав від них звернення.

«Чому в адміністрації не відбуваються зміни? Чому всі регіони перефарбувалися?», – обурювались протестувальники.

«Потрібні об’єднані зусилля губернатора, нардепів і правоохоронних органів. Зрозумійте, якщо суспільство не відчувало раніше, що є армія, то з’являлися добровольці. Не було постачання – з’являтися волонтери. Зараз основна проблема – нема доступу до правосуддя, до справедливості. Кого ми очікуємо? Робінгудів з бензопилами чи гранатометами?», – наголосив народний депутат України Семен Семенченко.

Натомість голова Чернівецької ОДА переконував: його підлеглі уже давно пройшли люстрацію та й сам він до неї готовий.

«Люстрація проведена вже давно. Всі, хто тут працює, її уже пройшли. Сам я готовий для люстрації перед будь-ким», – запевнив Олександр Фищук.

Тож мітингувальники дали керівнику області тиждень, аби він навів лад зі своїми підлеглими. Якщо ж Фищук цього не зробить, обіцяють розгорнути під адміністрацією наметове містечко.

zik.ua

Залишити відповідь

Top