Регіональні сайти Люстрації 2.0

На Кіровоградському Майдані відбулась народна люстрація

фото: rk.kr.ua
фото: rk.kr.ua

Сьогодні, у День незалежності України, представники кіровоградського Євромайдану влаштували акцію «Народна Люстрація». На площі Героїв Майдану активісти поставили велику дошку, на якій з одного боку пропонували написати імена осіб, яких вони вважають гордістю, а зі зворотного боку – ганьбою. За словами Наталії Вельгун, активістки кіровоградського Євромайдану, акція влаштована з метою нагадати кіровоградцям перед виборами, хто є хто.

«Зараз багато кіровоградських хлопців знаходяться в зоні АТО, багато вже поховані. Вони є гордістю Кіровоградщини, але про них мало людей знає, адже мало людей приходить на прощальні панахиди. Тому бажано, щоб кіровоградці знали про них більше. І натомість, у нас є група людей, які ганьблять наш регіон. Тому перед виборами варто людям нагадати, що люди, які довели країну до межі, які виступають спонсорами тероризму, які бажають йти на переговори з ворогом, не мають бути у владі», – зазначає пані Наталія.

Окрім люстрації, на площі Героїв Майдану збирали привітання від дітей та дорослих для кіровоградських військовослужбовців, які зараз перебувають в зону АТО.

Анастасія Зубова, Рідний Кіровоград

Залишити відповідь

Top