Регіональні сайти Люстрації 2.0

На що йдуть чиновники, аби уникнути люстрації

єршов

Про гучну відставку керівника ДАІ України Олександра Єршова та рослідування цієї справи розповіла гість студії Телеканалу новин “24” – журналіст “Радіо Свобода” Наталія Седлецька.

Гучна відставка

– Ми розслідуємо корупційні схеми та порівнюємо реальний стиль життя чиновників з тим, що вони декларують. Наш журналіст відправив запит на доступ до публічної інформації до ДАІ, і йому відмовили. З підписом голови ДАІ. Тоді ми підняли інформацію за 2013 рік і побачили, що в нього лише одна службова квартира.

Завдяки розслідуванню дізнались, що він проживає у 3-поверховому незадекларованому будинку.

Розкішне життя

– В цій родині набагато більше автомобілів, ніж є в декларації. Ми зіставили фотографії в Instagram із базою даних ДАІ і побачили, що в родини є декілька позашляховиків вартістю близько 100 тисяч кожна.

– Я стежила за змінами, які відбувались у цій базі даних і це просто якась чорна магія. На момент видачі матеріалу на публіку, один із автомобілів іхньої родини, який на фотографії стоїть в гаражі як подарунок – був зареєстрований на мати дружини головного даішника. Як тільки вийшло розслідування, наступного дня, ці державні номери вже були перереєстровані не на Ленд Крузер, а на Пассат. І більше не фігурує теща, а фігурує зовсім інша людина.

Розслідування

Мені повідомляють, що і сьогодні відбувається зачистка, тобто вносяться зміни в базу даних. Потрібно було Єршова відсторонити від можливості доступу до будь-якої службової документації.

– Бізнес в родини є, він один – це ательє старшої доньки. Можна запитати ведучих українських дизайнерів, чи вони дозволяють собі таке життя. Я не вірю в те, що це ательє може забезпечити розкішний спосіб життя усій сім’ї та найближчим родичам дружини Єршова.

Підмочена репутація Авакова

З цього приводу гарно висловився Олексій Шалайський: “Аваков – справжній капітан, він рубає канати для того, щоби під час шторму врятувати сам корабель”. Єршов під час Януковича працював 2 роки керівником Харківської ДАІ. А це означає, що він попадає під закон про очищення влади, він мав бути люстрований.

Перше – він отримав статус учасника АТО, аби не бути люстрованим. Друге – він пройшов і майнову перевірку.

– Нам двічі прийшла відмова від коментаря. Він уникав спілкування з нами. Вчора він нам пообіцяв телеінтерв’ю.

Нагадаємо, вчора, 19 травня в.о. начальника ДАІ України Олександр Єршов подав рапорт про відставку. Міністр внутрішніх справ його задовольнив.

24tv

Залишити відповідь

Top