Регіональні сайти Люстрації 2.0

На Віче вимагали відставки Яреми за «безкарний розгул бандитизму»

Ярема відставка

У неділю, 30 листопада, на Віче у Києві на Майдані Незалежності активісти вимагали від президента України Петра Порошенка відправити у відставку генерального прокурора Віталія Ярему, передає кореспондент НБН.

Близько 300 активістів на Майдані Незалежності вимагали від президента України Петра Порошенка та новообраного голови Верховної Ради Володимира Гройсмана звільнити з посади Генпрокурора Віталія Ярему за «тотальний безкарний розгул бандитизму і корупції в Україні».

Крім того, активісти прийняли резолюцію.

«Президенту України Петра Порошенка, голови Верховної Ради Володимиру Гройсману!, Ми, громадяни України, активісти Майдану, представники громадських організацій та ініціатив з усієї України, присутні на народному віче в місті Києві на Майдані 30 листопада 2014 року, звертаємося до вас з вимогою», – йдеться у резолюції.

«За бездіяльність, невідповідність компетенції займаної посади, неморальну етику Генерального прокурора України, яка призвела до тотального безкарного розгулу бандитизму і корупції в Україні і гальмування проведення люстрації в органах прокуратури та судах України, звільнити від займаної посади Генерального прокурора Віталія Ярему», – зачитав резолюцію представник координаційної ради Майдану Андрій Хома.

Як повідомляв НБН, 30 листопада у Києві студенти і Автомайдан провели марш на честь річниці розгону Євромайдану.

NBN

Залишити відповідь

Top