Регіональні сайти Люстрації 2.0

Найбільше люстрованих чиновників у МВС

МВС1

Найбільше чиновників в ході люстрації звільнені у Міністерстві внутрішніх справ України. Про це заявила на брифінгу голова ради ГО «Громадський люстраційний комітет» Олександра Дрік, повідомив РБК-Україна.

«На сьогоднішній день з нашого ТОП-50 (список посадових осіб, які повинні бути звільнені з люстрації) звільнені 29 чоловік. Найбільше звільнено в Міністерстві внутрішніх справ. Це не означає, що Міністерство внутрішніх справ добре виконує закон, як може здатися на перший погляд. Це означає, що в Міністерстві внутрішніх справ найбільше людей, які повинні бути давним-давно звільнені», – повідомила вона.

З лютого 2015 року, за даними «Громадського люстраційного комітету», звільнено 14 посадовців в структурах МВС, шість – керівників та заступників керівників центральних органів влади, чотири – посадовців ДФС, 4 – прокуратури та один – в СБУ.

Серед них: заступник міністра внутрішніх справ Віталій Сакал, прокурор Київщини Сергій Юлдашев, прокурор Луганської області Сергій Бєсєда, низка керівників та заступників керівників центральних органів влади, працівників ДФС, СБУ, МВС.

«Переважна більшість чиновників була звільнена відповідно до вимог Закону «Про очищення влади», частина звільнились за власним бажанням. Незалежно від причини звільнення, на усіх звільнених розповсюджується заборона обіймати державні посади протягом 10 років», – стверджують у громадській організації.

zaxid.net

Залишити відповідь

Top