Регіональні сайти Люстрації 2.0

Необхідно провести люстрацію усіх прокурорів ГПУ?

фото: argumentua.com
фото: argumentua.com

Колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун вважає, що не усі прокурори корупціонери і 80% з них проходять тести на профпридатність, а щоб не виникало у громадськості питань до працівників ГПУ необхідно провести серед них люстрацію. Про це він сказав в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Вигнати людину на вулицю великого розуму не треба, а примусити її продуктивно служити державі і людям, потрібно ще вміти зробити. Необхідно зробити фільтрацію-люстрацію всіх прокурорів ГПУ, зробити незалежною комісію за участю народного депутата, журналіста, представників громадськості та кожного прокурора просіяти через цю комісію, комітет”, – заявив Піскун.

2 липня, Верховна Рада прийняла проект закону №2667 “Про внесення змін до закону України “Про прокуратуру” (щодо удосконалення та особливостей застосування окремих положень)” 231 голосом. У законі вказувалося, що парламент буде делегувати до комісії з обрання антикорупційного прокурора 7 членів, ГПУ – 4.

26 серпня генеральний прокурор України Віктор Шокін визначив чотирьох працівників прокуратури, які увійшли до складу цієї конкурсної комісії.

17 вересня Верховна Рада делегувала в комісію з обрання антикорупційного прокурора за своєю квотою 7 осіб.

Канал 112

Залишити відповідь

Top