Регіональні сайти Люстрації 2.0

Нинішня влада не готова люструвати чиновників В.Януковича?

фото: photo.unian.net
фото: photo.unian.net

Сотні людей під Верховною Радою вже третій день поспіль вимагають люстрації заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Діденка і радника міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Кирюшина. Про це журналістам сказав організатор акції і засновник ГО “Народна Люстрація” Денис Маганов, передає УНН.

“Діденко — далеко не остання фігура, проти якої люди готові повстати. Сьогодні на офіційній сторінці організації в “Фейсбуці“ досить жваво йде обговорення щодо кандидатів на люстрацію. Компанію скандально відомому Діденко склав радник міністра енергетики та вугільної промисловості Кирюшин, який ще вчора був колегою Курченко”, — сказав організатор акції.

За його словами, дуже багато кандидатур в нинішній владі потрібно люструвати за “знущання над державою і народом”.

“Їхні дії паплюжать пам’ять борців за свободу і прагнення жити краще. Шкода, що нова тимчасова влада не змогла цього зрозуміти і розставляє на посади тих людей, яких вже давно потрібно відсторонити від державних посад”, – зазначив Денис.

Крім цього, активісти організації заявляють, що на їх мобільні номери телефонів почали надходити погрози з вимогою зупинити акції протесту, а безпосередньо під час проведення мітингу до учасників підходили невідомі особи з вимогою негайно припинити акцію і розійтися.

За три дні протестів біля Верховної Ради 14-16 травня до активістів так ніхто і не вийшов з представників органів влади.

Нагадаємо, з січня 2008 р. по березень 2010 р. Діденко обіймав посаду першого заступника голови правління НАК “Нафтогаз України” і в 2009 році став одним з підписантів газових контрактів з “Газпромом”. У 2011 році Діденко був звинувачений у зловживанні службовим становищем при відчуженні в 2009 році 11 млрд кубометрів природного газу, що належав компанії “RosUkrEnergo”. Його засудили на три роки умовно із забороною обіймати керівні посади в державних структурах.

Суд дійшов висновку, що зібрано достатньо доказів, які повністю доводять вину Діденко. У той же час суд не побачив, що Діденко переслідував особисті інтереси, скоюючи злочин. Рішенням суду Діденко був звільнений з-під арешту в залі суду.

Українські Національні Новини

Залишити відповідь

Top