Регіональні сайти Люстрації 2.0

Новий Кабмін пройде антикорупційну і люстраційні перевірки

Люстрація

Міністри і заступники міністрів нового складу Кабінету міністрів України пройдуть антикорупційну і люстраційні перевірки. Про це в середу, 3 грудня, на першому засіданні нового уряду заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, передає кореспондент НБН.

«Нагадаю, що прийнятий закон України «Про очищення влади», і тому як міністри, і всі кандидати, яких ви повинні подати на посади заступників міністрів, керівників центральних органів виконавчої влади, державних компаній, акціонерних товариств та інших суб’єктів, які знаходяться в сфері компетенції уряду, повинні пройти антикорупційну і люстраційні перевірки»,- сказав Яценюк.

Він зазначив, що кожен міністр має для цього всю повноту влади у міністерстві і відповідно повинен розуміти всю повноту відповідальності.

«Ви самі вибираєте заступників, ви самі обирає керівників, з мене питає парламент, а я питаю з вас, а з нас запитує український народ»,- заявив прем’єр.

Нагадаємо, раніше Арсеній Яценюк повідомив, що з попереднього Кабінету міністрів в рамках люстрації були звільнені більше 500 чиновників.

НБН

Залишити відповідь

Top