Регіональні сайти Люстрації 2.0

Останній шанс домогтися люстрації

фото: Уніан
фото: Уніан

Друзі, цей лист ми почали писати вам о пів на першу ночі під стінами Верховної Ради. Після того, як депутати провалили голосування за включення до порядку денного люстраційного законопроекту «Про очищення влади», наші побратими лишилися під Парламентом чекати розгляду цього документу у четвер.

Хочемо підбити результати дня, що минув.

По-перше, маємо визнати – вчора депутати довели, що мають почуття гумору. Вони проголосували за розгляд закону про люстрацію… щоправда не того, на якому наполягала громадськість і ми з вами, а авторства партії регіоналів. Наш закон «Про очищення влади», який на словах підтримали усі сили більшості, на ділі не захотіли голосувати 19 депутатів від «Батьківщини», зокрема, Микола Катеринчук, 6 депутатів від «УДАРу» плюс всі уламки ПР і Компартії.

Ось ці імена: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=6196

Але, завдяки нашим протестам і перемовинам з Олександром Турчиновим, ми отримали обіцянку, що законопроект «Про очищення влади» все таки буде голосуватися у четвер.

По-друге, що ми робимо сьогодні – разом зі славетним Автомайданом їдемо до депутатів додому переконувати їх дати голоси. Слідкуйте за анонсами Автомайдану. Ви можете у своїх містах прийти до громадських приймалень депутатів, які не голосували за очищення влади.

По-третє – що ми просимо зробити завтра, четвер, 14 серпня – якщо Ви не на фронті і не в госпіталі, давайте разом під Радою вимагати від наших політичних представників узаконення люстрації.

Як не прикро це визнавати – але це наш останній шанс домогтися люстрації, і втратити його ми не маємо права!

Залишити відповідь

Top