Регіональні сайти Люстрації 2.0

Останню сесію Верховної Ради сьомого скликання зустріли кількома пікетами

Верховна рада

2 вересня остання сесія вже розпущеної президентом Верховної Ради проходить у супроводі низки пікетів. Під будівлею парламенту зібрались десятки мітингувальників з різними вимогами, траплялись поодинокі сутички.

Про це інформує репортер ZIK-Стрім Максим Осовський.

З самого ранку під Верховною Радою громадські активісти та політичні партії почали вимагати ухвалити у другому читанні закон «Про очищення влади». Мітингарі впевнені, прийняття цього закону дасть змогу очистити владу та провести прозорі вибори. Люди скандували: «Люстрація», «Очистимо владу буде порядок». Серед вимог мітингарів і прийняття нового виборчого законну, який, зокрема, передбачає фінансову прозорість передвиборчих кампаній кандидатів у депутати.

Традиційно до Верховної Ради прийшли родичі військовиків, які перебувають в зоні АТО. Сьогодні матері вимагали, аби їм надали інформацію про бійців, які потрапили в полон до ворога. На розмову до них вийшов депутат Ігор Єремеєв. Він пообіцяв домовитись спершу про зустріч матерів зі спікером Олександром Турчиновим, а згодом і з президентом Петром Порошенком. Втім, побачивши Єремеєва в оточенні матерів, чоловіки звинуватили його в самопіарі і пригадали, що він голосував в парі з регіоналами, тож є винуватцем сьогоднішніх подій в країні.

Були під Верховною Радою і прапори нової партії «Блок лівих сил», підтримати яку прийшли літні люди. Дідусі і бабусі на запитання журналістів щодо політичної спрямованості партії та хто до неї входить відповідали, що просто приходили поруч. Жодних вимог чи гасел представники цієї партії не висували, тож інші мітингарі заявили, що акція «Блоку лівих сил» проплачена.

Нагадаємо, сесія Верховна Рада України остання перед достроковими парламентськими виборами. Головним питанням порядку денного є ратифікація угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з Євросоюзом. Президент України Петро Порошенко 27 серпня розпустив парламент і призначив вибори на 26 жовтня.

ZIK

Залишити відповідь

Top