Регіональні сайти Люстрації 2.0

П.Порошенко не соромно за представників його політсили у ВР

Верховна рада

Президент України Петро Порошенко заявив, що йому не соромно за представників його політичної сили в Парламенті. Про це він заявив журналістам під час прес-конференції “Стратегія-22020”, передає УНН.

“У виборчому списку моєї політичної сили – Блока Петра Порошенка – немає колишніх регіоналів-депутатів Парламенту, немає тих, хто голосував за 16 січня, немає нікого, за кого мені мало бути соромно. На округах є люди, які, в тому числі, і займали різні політичні погляди, але зараз є авторитетними”, – сказав Президент.

За словами П.Порошенка, до представників його політсили будуть застосовуватись ті ж самі вимоги: неголосування за закони 16 січня, участь у сесіях Верховної Ради України з 20 січня, “які нам допомогли відновити законність на території України”.

Також, за його словами, для нього є принциоповою позиція щодо некорупційності народних депутатів і відповідність закону про люстрацію.

“Що є найкращою люстрацією в моєму розумінні? Вибори! Коли не ті, чи інші групи людей, а виборець самостійно визначать, кого він хоче мати своїм представником у вищому законодавному органі держави…. Поставте, будь-ласка, чіткі законодавні вимоги. Хто має бути відсторонений від державної влади? І я зпавпевняю вас, я забезпечу, щоби ці закони обов’язково виконувались”, – сказав Президент.

Як повідомлялося, до першої п’ятірки передвиборного списку “Блоку Петра Порошенка” увійшли Віталій Кличко, Юрій Луценко, Ольга Богомолець, Володимир Гройсман та Мустафа Джемілєв.

До другої п’ятірки увійшли: Юлій Мамчур, Микола Томенко, Марія Матіос, Ірина Геращенко та Віталій Ковальчук.

УНН

Залишити відповідь

Top