Регіональні сайти Люстрації 2.0

Партія “Батьківщина” провела перший етап люстрації, – Соболєв

люстрація

Голова фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Сергій Соболєв розповів про перші результати внутрішньої люстрації, проведеної в рядах «Батьківщини». Про це повідомили Цензор.НЕТ в прес-службі “Батьківщини”.

«Наша партія «Батьківщина» з перших днів заявила про свою позицію і 4 роки ми витримали протистояння в жорсткій боротьбі. Причому це не тільки боротьба, коли завершилася з Евромайданом, а й мовні майдани, Податковий та інші. Однак і ми переживали непрості часи, коли нам довелося прощатися з однопартійцями, які не витримали і здалися в жертву режиму Януковича. За ці роки ми попрощалися з багатьма колегами», – повідомив Соболєв.

«З понад шести тисяч депутатів місцевих рад ми змушені були виключити з партії майже 170 осіб. За позицію, яку вони займали всупереч позиції Юлії Тимошенко, яка перебуває за гратами, всупереч позиції центральних органів партії, незважаючи на позицію фракції «Батьківщина» в парламенті. Крім того, виганяли за те, коли пробували підголосовувати з ПР у радах», – заявив Соболєв.

«Саме за це вони були позбавлені права займати місця в органах міськрад та облрад принаймні від нашої партії», – додав керівник фракції «Батьківщина».

Соболєв зазначив, що другий, не менш важливий етап, відбувся після президентських виборів.

«Ми побачили, як працює кожна організація, як проявив себе депутат, закріплений за облпарторганізації, яким чином проявили себе активісти партії. Зараз змінено керівництво партії в рядах областей, змінено керівництво в молодіжній організації «Батьківщина», – розповів Соболєв.

«Наші заходи оновили партію, зараз вона цілком європейська і здорова», – резюмував Соболєв.

ЦЕНЗОР.НЕТ

Залишити відповідь

Top