Регіональні сайти Люстрації 2.0

Паскал перебуває на посаді законно

Паскал

У МВС заявляють, що призначений заступник голови Нацполіції Василь Паскал пройшов переатестацію.

“Генерал поліції другого рангу Василь Паскал був призначений на посаду першого заступника голови Нацполіції України – начальника кримінальної поліції після проведення переатестації за участю членів центральної атестаційної комісії, зокрема експертів консультативної місії ЄС. При прийнятті цього рішення було враховано рішення окружного адмінсуду Києва, яким відмовлено в задоволенні позовних вимог громадської ради у Мін’юсті, адже судом було встановлено відсутність будь-яких підстав для звільнення Василя Паскала з посади заступника міністра внутрішніх справ на підставі закону “Про очищення влади”. Це рішення вступило в законну силу, адже його залишили без змін рішення суддів апеляційної та касаційної інстанції. Крім цього, можу додати, що ніяких реальних фактів і з боку ГПУ, і з боку адвокатів Небесної сотні, які вони могли висловити під час численних публічних зустрічей, коли розкривалися злочини на Майдані за участю Паскала, висловлено не було і подано не було”, – заявив Шевченко.

Як уточнив Шевченко, призначення було зроблено на підставі рапорту самого Василя Федоровича Паскала, наказом голови Нацполіції. “Він виявив своє бажання йти в Нацполіцію, а глава Нацполіції призначила його на цю посаду. Ці призначення відбуваються за погодженням з міністром внутрішніх справ, згідно із законом про Нацполіцію”, – зазначив він.

Сьогодні стало відомо, що колишній заступник міністра внутрішніх справ Василь Паскал призначений першим заступником голови Національної поліції – начальником кримінальної поліції.

За даними ЗМІ, саме Паскал відповідав за переслідування учасників студентського Майдану. Крім того, його пов’язують з провокаціями, які відбувалися під будівлею Верховної Ради 31 серпня 2015 року.

Кабінет міністрів звільнив Паскала з посади заступника міністра внутрішніх справ 4 листопада у зв’язку з переходом на іншу роботу. Він був призначений на цю посаду в грудні 2014 року.

Джерело

Залишити відповідь

Top