Регіональні сайти Люстрації 2.0

Петро Порошенко розпустив Верховну Раду

фото: Global Panorama
фото: Global Panorama

Президент України Петро Порошенко розповів, чому вирішив достроково припинити повноваження Верховної Ради сьомого скликання. Про це йдеться у зверненні президента. Він зауважив, що ухвалив це рішення через брак нової коаліції, яка розпалася 24 липня. Також розпуск парламенту був однієї із вимог Революції гідності.

Глава держави стверджує, що опитування громадської думки засвідчують, що 80 % українців підтримують необхідність проведення позачергових виборів.

Порошенко вважає, що “вибори – найкращий спосіб люстрації”.

Також президент України вважає, що “склад Верховної Ради не відповідає політичним настроям української громади. Суспільство настільки швидко змінилося, що депутати не встигають за його історичним поступом”. Мовляв, парламентарії не приїздять на свої округи, не бувають у лікарнях, не опікуються переселенцями, не допомагають відбудовувати міста, зруйновані терористами.

Президент назвав позачергові парламентські вибори частиною його мирного плану і наголосив, що депутати працюватимуть до обрання нового парламенту, а у вересні вони мають ратифікувати угоду про асоціацію з ЄС.

Порошенко гарантує, що вибори нового парламенту, які відбудуться 26 жовтня 2014 року, пройдуть чесно, демократично й прозоро.

“Виборчий бюлетень – це найпотужніша зброя в руках громадян, щоб захистити країну”, – вважає український лідер.

Раніше повідомлялось, що Порошенко може оголосити про розпуск парламента ще 24 серпня.

ТСН

Залишити відповідь

Top