Регіональні сайти Люстрації 2.0

Під люстрацію потрапили майже півтори тисячі найвищих посадовців – Павло Петренко

Петренко

За словами міністра, щотижня відбувається звіт про перебіг люстрації

Днями на Буковині з робочим візитом побував міністр юстиції України Павло Петренко. Кореспонденти vidido.ua поцікавилися у посадовця про процес люстрації в Україні. Що буде надалі і чи напрацьовується для цього необхідна законодавча база?

– Насправді про це не забули, просто увага завжди найпильніша на початку якогось процесу. Щотижня відбувається звіт про перебіг люстрації. Нагадаю, що зараз пройшов третій етап люстрації. Якщо говорити про найвищих посадовців країни, які працювали з 2010 по 2013 рік, то під люстраційну заборону, за нашими підрахунками, потрапили майже півтори тисячі найвищих посадовців. Це міністри, заступники, колишні голова адміністрації президента Льовочкін, його заступники, керівники центральних органів влади, силових структур, голови ОДА. Це надзвичайно велика маса людей, – каже Павло Петренко.

– Зараз ми перейшли на етап перевірки обласного рівня. Це найбільш складний етап. Адже коли в області перевіряють великий апарат держслужбовців, є можливість у мутній воді заховатися тим особам, які не відповідають закону про люстрацію. Лише по центральному апарату державної фіскальної служби 22 працівники, які займали керівні посади, звільнені. Бо їхні декларації не відповідають справжньому майновому стану, – зазначив міністр

vidido

Залишити відповідь

Top