Регіональні сайти Люстрації 2.0

Під стінами Мінсоцполітики мітингували за люстрацію

Люстрація

Під стінами Міністерства соціальної політики пройшла акція протесту: громадськість Києва зажадала від відомства втрутитися в роботу Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Посаду директора виконавчої дирекції Фонду досі займає Ткаченко В.В., який очолював виборчий штаб партії “Україна – вперед” на останніх виборах і на якого, на даний момент, заведено кримінальну справу за розтрату бюджетних коштів, – повідомляє телеканал “24”.

Представники старих “кланів”, які сидять у кабінетах, продовжують розкрадати народні кошти. Ми дуже незадоволені, що представники Майдану, яких ми обрали, міністри Денисова, Булатов і Квіт, на яких ми дуже сподівалися, не реагують на те, як розкрадають кошти, – розповідає учасник акції Дмитро.

Основна вимога мітингувальників – провести люстрацію в Виконавчій Дирекції Фонду соцстраху серед чиновників, які були замішані в корупційних схемах.

У Фонді пояснюють, що оновити кадри заважають саме чиновники. Рішення про заміну керівництва приймаються правлінням Фонду, в який входять представники роботодавців, профспілок, міністерств і відомств. Відсутність єдиної позиції правління Фонду не дозволяє вирішити ряд інших важливих питань. У тому числі розгляд бюджету, фінансування санаторіїв, де розміщуються переселенці з Криму і Сходу.

Коли Наталя Королевська була Міністром праці та соцполітики, відразу керівництвом Фонду були поставлені її однопартійці. Після того відразу був збільшений штат у виконавчій дирекції Фонду. Сьогодні для того, щоб зменшити кількість “роздутого” ​​штату, для того щоб зменшити витрати державних коштів на утримання апарату, необхідно провести засідання правління. Представники з боку держави на засідання являються не в повному складі. Тобто, вони фактично не забезпечують кворум і зривають проведення засідання, – розповідає начальник управління ВД ФСС ТВП Тетяна Блажінська.

Три попередніх правління не відбулося виключно через неявку державних представників, присутність яких, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів, мав забезпечити заступник міністра соціальної політики Іванкевич В.В. як координатор державної сторони.

Учасники акції по завершенню передали листи міністрам Міністерства молоді та спорту та Міносвіти, представники яких також входять до складу правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Цензор.нет

Залишити відповідь

Top