Регіональні сайти Люстрації 2.0

Під Верховною радою мітингують за “народну люстрацію”

фото: Jennifer Boyer
фото: Jennifer Boyer

Під будівлею Верховної Ради України почалися акції протесту. Зокрема, зараз там відбуваються відразу два мітинги – один за “народну люстрацію” і другий, на якому зібралися дружини мобілізованих військовослужбовців, які вимагають захисту прав їхніх чоловіків, повідомляє УНН.

Нагадаємо, сьогодні відбувається чергове засідання парламенту. Нардепи вже ухвалили рішення щодо виплат родинам загиблих військових, планують обговорити гарантії для мобілізованих в армію. До порядку денного народні обранці планують включити зміни до закону про вибори Президента та посилити відповідальність за порушення виборчих прав. Також депутати можуть розглянути і зміни законодавства щодо боротьби з тероризмом і постанову щодо попередження сепаратизму.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Т.Монтян: Треба визнати, що механізмів для люстрації немає

Серед інших питань – законопроект про зниження тиску на середній і малий бізнес протягом 2014-го – 2017-го років.

Також нагадаємо, віце-спікер ВР Р.Кошулинський раніше зазначав, що пакет законів щодо люстрації в Україні голосуватимуть після виборів Президента, які мають відбутися 25 травня.

Як повідомлялося, 15 травня під стінами ВР також відбувся мітинг, учасники якого вимагали відставки в.о. президента України, спікера ВР О.Турчинова.

Українські Національні Новини

Залишити відповідь

Top