Регіональні сайти Люстрації 2.0

Під Верховною радою покажуть ляльковода судової системи

фото: CircaSassy
фото: CircaSassy

3 липня о 9:00 активісти та експерти Реанімаційного Пакету Реформ проведуть під Верховною Радою акцію “Ляльководи судової системи”. Експерти РПР назвуть імена тих, хто гальмує реформи судової системи України. Про це УНН повідомили у прес-службі організатора заходу.

“Ситуація з реставрацією судової системи часів Януковича видається представникам РПР дуже загрозливою. Законопроект 4829, який передбачає неможливість поновлення на посадах тих суддів, які порушили присягу, таємничим чином зник з порядку денного Верховної Ради. Натомість в порядку денному з’явився законопроект № 2522а (Про внесення змін до Конституції України щодо посилення гарантій незалежності суддів), написаний одіозним Андрієм Портновим за часів диктатури Януковича”, – сказано у повідомленні.

“Відповідні зміни до Конституції нададуть необмежені повноваження членам Вищої Ради Юстиції та остаточно знівелюють ті можливості для люстрації суддів, які надає Закон про відновлення довіри до судової системи (#4378-1).

Фактично члени Вищої Ради Юстиції та Вищої Кваліфікаційної Комісії Суддів України, дискредитовані покриванням неправосудних рішень і переслідуванням чесних суддів, зможуть втриматися в своїх кріслах не зважаючи на тиск громадськості”,- зазначено у повідомленні.

Початок акції о 9:00 за адресою вул. Грушевського 5.

УНН

Залишити відповідь

Top