Регіональні сайти Люстрації 2.0

Після “сміттєвої люстрації” чиновник попросив СБУ перевірити його

Одесса, люстрация

Голова регіонального відділення Фонду держмайна в Одеській області, депутат Одеської міської ради Олексій Косьмін заявив, що сам звернувся в СБУ з проханням перевірити його на сепаратизм.

Як повідомляє УНІАН, про це він заявив на прес-конференції. Косьмін пообіцяв поінформувати ЗМІ про результати перевірки. Політик спростовує висловлені громадськими діячами звинувачення на його адресу щодо лобіювання інтересів “русского мира” в Одесі. За його словами, до подій на Майдані він підтримував дружні стосунки з представниками деяких держав, у тому числі з Російської Федерації, але вважає, що це не привід висувати йому звинувачення. Активістів він звинуватив у “замовній люстрації”.

29 липня в Одесі активісти влаштували Косьміну “сміттєву люстрацію”, змусивши його сісти у сміттєвий бак. Політика облили зеленкою і обсипали борошном. 4 серпня громадський помічник депутата ВР Андрія Левуса Сергій Гуцалюк і координатор громадської організації “Самооборона Одеси” Віталій Кожухар на прес-конференції заявили, що Косьмін є провідником “русского мира”, він нібито має стосунок до компаній, які займаються перевалкою нафтопродуктів (“Синтез Ойл”, “Ексімнафтопродукт”) та пов’язані зі спонсорами сепаратистів на Донбасі.

Нагадаємо, 4 серпня Київський райсуд Одеси взяв під варту міського голову Білгород-Дністровського Ігоря Нановського. Його обвинувачують у вимаганні та одержанні хабара.

5 канал

Залишити відповідь

Top