Регіональні сайти Люстрації 2.0

Порошенко розпорядився провести люстрацію серед своїх підлеглих

фото: Global Panorama
фото: Global Panorama

З 1 грудня 2014 року розпочнеться люстраційна перевірка чиновників, призначення і звільнення яких здійснюється президентом України.

Відповідне розпорядження підписав глава держави Петро Порошенко, передає його прес-служба.

Порошенко, зокрема, підписав документ, яким визначено строки і уповноважені органи для перевірки у відповідності до закону «Про очищення влади» посадовців, призначення і звільнення яких здійснюється главою держави.

Згідно з розпорядженням, перевірка стосуватиметься перших заступників та заступників голови Служби безпеки України, начальників відповідних підрозділів Центрального управління СБУ, генерального прокурора України. Вона розпочалась від сьогодні, з 24 листопада.

Крім того, з 1 грудня має стартувати перевірка голів та членів національних комісій, які здійснюють державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зв’язку та інформатизації, у сфері ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, голови Служби зовнішньої розвідки України, начальника Управління державної охорони України, глави Адміністрації президента України, керівника Державного управління справами, голів місцевих державних адміністрацій.

Варто зазначити, що згідно із законом «Про очищення влади», протягом п’яти або десяти років керівні посади не можуть обіймати особи, які займали їх з 25 лютого 2010 року до 22 лютого 2014 року — у період президентства Віктора Януковича.

Ракурс

Залишити відповідь

Top